Dijora P.

–Dijora, ar teko patirti situacijų, kuomet nuo nemalonumų išgelbėjo būtent šypsena?

–Dirbu televizijoje, todėl galiu drąsiai pasakyti – šypsena ir tik šypsena mane dažnai gelbsti nuo daugybės nejaukių momentų!

– Kokių mitų apie dantų tiesinimą esi girdėjusi?

–Jų yra išties nemažai! Pavyzdžiui, galvojama, kad tai labai brangi procedūra ir visada būtina nešioti neišvaizdžius breketus. Tikriausiai žmones tokie įsitikinimai atbaido nuo veiksmingo gydymo.

Kaip manai, kas sulaiko žmones nuo estetinių pokyčių?

–Priežasčių įžvelgiu daug, tačiau viena iš jų – nežinomybės baimė! Juk pirmasis žingsnis būna pats sunkiausias, tačiau kaip taisyklė – jį žengus atsiveria naujos galimybės.

Kaip tokius žmones padrąsintum?

–Visada verta savęs paklausti „o ką prarasiu pabandęs?“. Būtent šis klausimas man padeda judėti į priekį, rizikuoti ir džiaugtis savo laimėjimais. Juk blogiau tikrai nebus, todėl jeigu tyliai pasvajojate apie pokyčius, nepramiegokite savo progos!

Registracija

Šypsena, kuri užburia

Manote, kad tiesūs dantys, harmoninga šypsena – absoliučiai nebūtini? Dijora turi ką atsakyti. „Nejau dar yra taip galvojančių? Manau taisyklinga šypsena, tiesūs dantys imponuoja daugeliui. Galbūt kartais patys sau įsiteigiame, neva tai nesvarbu? Visgi, toks požiūris – klaidingas“.

Deja, akį traukiančia šypsena gamta apdovanoja ne visada – kartais susiduriama su ortodontinėmis problemomis: kreivais dantimis, netaisyklingu sąkandžiu... Dalis pacientų šios problemos taip ir nesprendžia. Kas sulaiko nuo estetinių pokyčių? „Manau, kartais pritrūksta ryžto, užsispyrimo – atrodo, kad ta svajonė taip toli ir net neverta pamėginti jos siekti... O aš paprieštarausiu. Juk daili šypsena ne tik gelbėja iš įvairių situacijų, bet ir prideda grožio, kurio nesuteiks joks makiažas ar kitos priemonės. Mane tas užburia – besišypsantis žmogus pagražėja dešimt kartų!“- įsitikinusi Dijora.

Breketai – nebūtini

Paklausta, kas galėtų padrąsinti ryžtis kelionei tiesių dantų link, Dijora teigia, kad kartais reikia daugiau švietimo. „Informacijos trūkumas gali būti lemiamas ir ilgam atbaidyti nuo gydymo. Esu girdėjusi ne vieną argumentą, skambantį daugmaž taip – noriu tiesių dantų, tačiau nenoriu būti su kabėmis. Sutinku, breketai grožio neprideda. Tačiau tokie žmonės nežino, kad šiuolaikinis ortodontinis gydymas gali būti patogus ir nekrentantis į akis“.

Dijora teisi. Jeigu pageidaujate estetikos, atsakas breketams tikrai yra. Tai – nematomos dantų tiesinimo kapos. Šis unikalus metodas dantis ištiesina dar greičiau, nepastebimai ir be jokio diskomforto. Tai savo akimis pamatė ir Dijora. „Dalyvavau fotosesijoje, kurioje teko išmėginti nematomas ortodontines kapas. Įspūdžiai – patys geriausi. Kapos tokios skaidrios, kad įsidėjus į burną, jų praktiškai nesimato, todėl gydymo nepastebės aplinkiniai. Drąsiai rekomenduoju šį metodą kiekvienam, dvejojančiam dėl dantų tiesinimo!“.

Svajoji apie tokią šypseną?

Registracija