Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimo kapos – metodas, suteikiantis 3 privalumus viename: maksimalų tikslumą, greitesnį gydymą ir estetiką dantų tiesinimo metu. Savo pacientams siūlome itin kokybiškas ir komfortiškas „Ordoline“ dantų kapas.

Kapos gaminamos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl yra visiškai nematomos! Tai itin komfortiškas sprendimas: valgymo ir dantų valymo metu kapas galite nusiimti (svarbiausia – dėvėti mažiausiai 22 val. per parą). Kapos netrukdo mėgautis įprastu gyvenimu ir užtikrina, kad Jūsų dantys po gydymo liktų tokie pat sveiki. Pasirinkus kapas, laukia retesni vizitai pas ortodontą, todėl tai – puikus sprendimas mėgstantiems keliauti nevaržomai.

Negana to, kapos tinka visiems atvejams: nuo minimalių korekcijų iki ypač sudėtingų iššūkių!

Dantų tiesinimas kapomis
Dantų tiesinimas kapomis

Pacientės Indrės Prieš/Po

Pacientės Indrės Prieš/Po
Pacientės Indrės Prieš/Po

Pacientės Paulinos Po

Pacientės Paulinos Po
Pacientės Paulinos Po

Dantų tiesinimas breketais

Tai – klasikinis, praktiškas ir patikimas sprendimas. Breketai leidžia išspręsti net sudėtingas ortodontines problemas. Tiesa, lyginant su nematomomis tiesinimo kapomis, gydymas breketais apsunkina bendrą burnos higieną, trunka kiek ilgiau ir yra vizualiai nepatrauklus dėl iš tolo pastebimų ortodontinių aparatų.

Breketai pasižymi didele įvairove: galima rinktis skirtingas medžiagas ir net vidines breketų sistemas. Nuo to priklauso patvarumas, estetika ir gydymo greitis.

Paslapčia svajojate apie dailius ir tiesius dantis? Svajoti neužtenka

Esame pasiruošę išpildyti Jūsų svajonę ir padėti žingsnis po žingsnio keliauti harmoningos šypsenos link. Pirmiausia pasimatykime konsultacijoje – įvertinsime individualią situaciją, padėsime pasirinkti Jums labiausiai tinkančią dantų tiesinimo rūšį ir atsakysime, kiek galėtų trukti kelionė link galutinio tikslo. Daugiau jokio atidėliojimo ir jokių klaustukų!

Pradėti