Gauta atsiliepimų
10
Dantų tiesinimo centro įvertinimas
5/5
Palikite atsiliepimą apie mus
Rasa J.

Įvertino |

2024-04-22

Mano atvejis gana sudėtingas, dėl to gydymas užsitęsė ir dar ne pabaiga, bet džiaugiuosi kad pasirinkau šį dantų tiesinimo centrą, nes kartu ieškome sprendimų dėl kuo geresnio rezultato. Visada malonus aptarnavimas.

Greta Kasperavičiūtė

Įvertino |

2024-04-10

Norėčiau dar kartą padėkoti, Šiaulių klinikos dantų higienistei- Robertai Spudienei. Nuostabi, švelni, savo darbą išmananti profesionalė. Iš kabineto išėjau labai laiminga.

Giedrė A.

Įvertino |

2021-11-26

Vis pamirštu parašyti, kad Dantų tiesinimo centre pagaliau atradau tobulą odontologę, labai džiaugiuosi!

Gražina A.

Įvertino |

2021-09-29

Nepaprastai profesionali ir nuoširdi klinikos medikų komanda. Dėmesys, atidumas ir kompetetingi problemų sprendimo būdai kiekvienam pacientui. Malonus bendravimas, išskirtinė tolerancija, inovatyvi odontologinė įranga. Net jei situacija atrodo beviltiška, šioje klinikoje dirbantys odontologai pasiūlys pagalbą ir individualią kiekvienam pacientui sudarytą gydymoi programą. Labai rekomenduoju!

Greta V.

Įvertino |

2021-02-11

Nuostabus pasirinkimas vaikų gydymui. Devynmetė dukra labai jaudinosi prieš pirmą konsultaciją, tačiau „Dantų tiesinimo centro“ ortodontai moka bendrauti su vaikais: nuramina, pralinksmina ir motyvuoja gydymui. Nors jis dar tebevyksta, mažoji noriai laukia sekančio vizito ir tiesių dantukų.

Deividas S.

Įvertino |

2021-02-11

Drąsiai rekomenduoju šią kliniką, jeigu ieškote efektyvaus ortodontinio gydymo. Čia dirba puikūs ortodontai, su kuriais lengva rasti bendrą kalbą. Šaunuoliai! Aiškiai, suprantamai paaiškina situaciją, supažindina su gydymo eiga ir rezultatais.

Skaistė B.

Įvertino |

2021-02-11

Tiesinau dantis breketais. Buvo ką veikti, tačiau ortodontai ir visas klinikos personalas yra profesionalūs ir labai patyrę, tad bijoti nėra ko. Visada gaudavau informaciją apie savo būklę, atsakymus į kylančius klausimus, o šiandien džiaugiuosi nerealiais rezultatais!

Jonas A.

Įvertino |

2021-01-27

Greitai paskiria vizito laiką, nereikia laukti eilėje. Malonus aptarnavimas, kokybiškai pritaikytas gydymas. 10 balų visam kolektyvui!

Tomas K.

Įvertino |

2021-01-27

Dėkojame Jūsų komandai už ortodontines kapas, pritaikytas mūsų paaugliui. Sūnus labai džiaugiasi galimybe dantis ištiesinti be breketų!

Agnė J.

Įvertino |

2021-01-27

Nesigailiu, kad pasirinkau šią kliniką. Jau seniai kompleksavau dėl kreivų dantų, tačiau vis atidėliojau gydymą. „Dantų tiesinimo centre“ man pasiūlė nematomas dantų tiesinimo kapas. Tiesiog SUPER. Visas gydymo procesas praėjo sklandžiai, be kompleksų ir greičiau nei tikėjausi.

Atgal

Palikite atsiliepimą apie mūsų kliniką

Jūsų įvertinimas mums labai svarbus!

Įvertinimas: