Kodėl mes?

Mieli pacientai, Jūs verti aukščiausios kokybės. Tikime, kad šiandien vien tik laiku suteiktų paslaugų nebeužtenka. „Dantų tiesinimo centras“ – vieta, kurioje galite tikėtis kur kas daugiau, nei tik veiksmingo ortodontinio gydymo!

Jau ne vienerius metus esame pirmuoju pacientų pasirinkimu. Štai kodėl:

1. Pasaulinio lygio gydytojai

2. Neišsemiama patirtis

3. Įsipareigojimai

4. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai

Modernios priemonės bei technologijos yra svarbu. Tačiau tai – tik įrankis gydytojo rankose. Savo partneriams  keliame itin aukštus reikalavimus ir užtikriname, kad Jūsų sveikata rūpinsis tik patys geriausi, pasaulinio pripažinimo "Ordoline" sulaukę specialistai. Robertas Kirlys ir dr. Vincenzo D'Antò – būtent tokie profesionalai!

Ortodontinis gydymas neatsiejamas nuo kvalifikacijos, kompetencijų ir patirties. Mūsų pacientai gali būti ramūs: turime didžiausią ortodontinio gydymo patirtį. Nematomos dantų tiesinimo kapos, breketai, vaikų ortodontinis gydymas – viską rasite vienoje vietoje! Suvienijus komandos žinias ir ilgametę praktiką, pasiekiami aukščiausio lygio rezultatai.

Pasitikėjimas mums – didžiausias įvertinimas. Jaučiame atsakomybę prieš Jus, todėl betarpiškai laikomės įsipareigojimų: pacientams užtikrinamas maksimalus aiškumas, ortodontinis gydymas nepabrangsta ir netrunka ilgiau nei planuota, o svarbiausia – visada pasiekiamas toks rezultatas, apie kokį svajojate!

Plačiau apie mūsų įsipareigojimus sužinokite čia: Įsipareigojimai

Norime Jus patikinti – mūsų galimybių neriboja niekas! Siūlome naujausius dantų tiesinimo sprendimus maksimaliai kokybei pasiekti. Gydydami Jus ne spėliojame, o tiksliai suplanuojame ir įgyvendiname užsibrėžtus tikslus.