Kodėl mes?

Mieli pacientai, Jūs verti aukščiausios kokybės. Tikime, kad šiandien vien tik laiku suteiktų paslaugų nebeužtenka. „Dantų tiesinimo centras“ – vieta, kurioje galite tikėtis kur kas daugiau, nei tik veiksmingo ortodontinio gydymo!

Jau ne vienerius metus esame pirmuoju pacientų pasirinkimu. Štai kodėl:

1. Pasaulinio lygio gydytojai

2. Neišsemiama patirtis

3. Įsipareigojimai

4. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai

Modernios priemonės bei technologijos yra svarbu. Tačiau tai – tik įrankis gydytojo rankose. Savo partneriams  keliame itin aukštus reikalavimus ir užtikriname, kad Jūsų sveikata rūpinsis tik patys geriausi, pasaulinio pripažinimo "Ordoline" sulaukę specialistai.

Ortodontinis gydymas neatsiejamas nuo kvalifikacijos, kompetencijų ir patirties. Mūsų pacientai gali būti ramūs: turime didžiausią ortodontinio gydymo patirtį. Nematomos dantų tiesinimo kapos, breketai, vaikų ortodontinis gydymas – viską rasite vienoje vietoje! Suvienijus komandos žinias ir ilgametę praktiką, pasiekiami aukščiausio lygio rezultatai.

Pasitikėjimas mums – didžiausias įvertinimas. Jaučiame atsakomybę prieš Jus, todėl betarpiškai laikomės įsipareigojimų: pacientams užtikrinamas maksimalus aiškumas, ortodontinis gydymas nepabrangsta ir netrunka ilgiau nei planuota, o svarbiausia – visada pasiekiamas toks rezultatas, apie kokį svajojate!

Plačiau apie mūsų įsipareigojimus sužinokite čia: Įsipareigojimai

Norime Jus patikinti – mūsų galimybių neriboja niekas! Siūlome naujausius dantų tiesinimo sprendimus maksimaliai kokybei pasiekti. Gydydami Jus ne spėliojame, o tiksliai suplanuojame ir įgyvendiname užsibrėžtus tikslus.