Konsultacija ir skenavimas

Konsultacija ir skenavimas

Pirmo vizito metu atsakoma į visus neraminančius klausimus ir atliekamas dantų būklės įvertinimas.

Trimačiu skeneriu gaunamas ypač tikslus paciento burnos vaizdas: taikant šį inovatyvų metodą, nereikia naudoti ypač nepatogios, pykinimą keliančios atspaudinės masės.

Gydymo planavimas

Gavus kompiuterinį vaizdą, atliekama išsami jo analizė ir sudaromas gydymo planas. Numatomos kiekvieno danties padėties korekcijos ir parenkamas tinkamiausias dantų tiesinimo metodas.

Dantų technikų laboratorijoje gaminamos individualios gydymo priemonės: skaidrios ortodontinės kapos, plokštelės, breketai.

Gydymo planavimas
Dantų tiesinimas

Dantų tiesinimas

Pradedamas ortodontinis gydymas ir stebima dantų tiesinimo eiga. Ji priklauso nuo to, koks dantų tiesinimo būdas taikomas.

Pasirinkus nematomas dantų tiesinimo kapas, pacientui suteikiamas kapų rinkinys, kurį reikia reguliariai keisti pagal gydytojo nurodymus. Vizitai pas ortodontą bus reti, o gydymo rezultatų sulauksite jau netrukus.

Tuo tarpu taikant gydymą breketais, laukia dažni vizitai pas ortodontą breketų paveržimui. Gydymas bus ilgesnis nei naudojant dantų tiesinimo kapas.

Pradėk užtikrintai. Pradėk dabar!

Kiek pacientų – tiek šypsenų. Kiekvienas mūsų centre rengiamas dantų tiesinimo planas – unikalus ir tinkamas tik konkrečiam žmogui bei jo asmeniniams poreikiams. Būkite tikri: pasirinkę mus, link taisyklingos šypsenos keliausite tiesiai, šviesiai ir užtikrintai.

Pradėti

D.U.K.

Tai - netaisyklingos dantų padėties bei sąkandžio korekcijos naudojant specialius ortodontinius aparatus.

Esant taisyklingam sąkandžiui, viršutinis ir apatinis dantų lankai būna lygūs, viršutiniai dantys dengia apatinius, dantys kontaktuoja be papildomo spaudimo ir diskomforto. Nukrypimas nuo šios normos laikomas netaisyklingu sąkandžiu. Jo rūšys gali būti labai įvairios: nuo gana nedidelių pakitimų (pvz. gilaus sukandimo) iki labai pastebimų patologijų (pvz. atviras sąkandis, kai paciento viršutiniai ir apatiniai dantys nekontaktuoja tarpusavyje).

Puikiai suprantame: pirmasis žingsnis dažnai kelia daugiausiai įtampos ir dvejonių. Kviečiame drąsiai registruotis ir apsilankyti konsultacijoje. Jos metu įvertinsime dantų padėtį, pasiūlysime gydymo išeitį ir pradėsime kelionę taisyklingos Jūsų šypsenos link.

Nors jauname amžiuje pradėtas ortodontinis gydymas dažnai yra greitesnis ir paprastesnis, ieškoti pagalbos – niekada ne vėlu. Šiuolaikinė ortodontija padeda net brandaus amžiaus pacientams, todėl kviečiame apsilankyti pas mus. Tikrai rasime efektyvų sprendimą!

Tai priklauso nuo to, kokį dantų tiesinimo būdą pasirinksite. Taikant gydymą breketais, pirmosiomis savaitėmis (o taip pat – po breketų paveržimo) jausite maudimą ir diskomfortą, gleivinės dirginimą.

Tuo tarpu gydymas nematomomis dantų tiesinimo kapomis bus komfortiškas ir neskausmingas!

Tai – labai individualu ir priklauso nuo daugelio faktorių: dantų padėties, paciento amžiaus, pasirinkto dantų tiesinimo būdo. Pavyzdžiui, pasirinkus breketus, sudėtingesnio atvejo vidutinė gydymo trukmė – 24 mėnesiai. Tokį patį atvejį gydant nematomomis dantų tiesinimo kapomis, vidutiniškai užtruksite 18 mėnesių. Lengviems gydymo atvejams gali užtekti 3-6 mėnesių.

Kiek laiko gydymas truks būtent Jūsų atveju, sužinosite konsultacijos metu, atlikus skaitmeninį dantų skenavimą ir sudarius gydymo planą.

Nuo šios nesėkmės apsaugos palaikomieji (retenciniai) aparatai. Baigus aktyvų ortodontinį gydymą, pacientams suteikiamos išimamos plokštelės, priklijuojami specialūs dantų lankai ar kitos priemonės, kurios padeda išlaikyti pasiektą rezultatą ir apsaugo dantis nuo grįžimo į pirminę būklę.

Retencinių aparatų nešiojimo trukmė kiekvienam pacientui yra individuali, tačiau vidutiniškai prireikia kelerių metų.

Tai – klaidinga nuostata. Susigrūdę, kreivai išaugę dantys kelia ne tik estetinius, bet ir fizinius iššūkius: gerokai apsunkina burnos higieną. Negebant taisyklingai išvalyti dantų, ant jų (ypač tarpuose) kaupiasi ėduonį bei kitas ligas keliančios apnašos. Tai sukelia naujų odontologinių problemų ir gali rimtai pakenkti Jūsų sveikatai.

Negalite ar nenorite visos sumos padengti vienu metu? Tai tikrai nebūtina! „Dantų tiesinimo centras“ suteikia lankstaus atsiskaitymo galimybes. Galite atidėti mokėjimą, atsiskaityti išsimokėtinai arba dalimis.

Galvoje vis dar sukasi klausimai apie dantų tiesinimą? Pasimatykime!

Natūralu, jog svarstantieji apie dantų tiesinimą turi aibę klausimų. Mūsų komanda pasiruošusi į visus juos atsakyti aiškiai, kantriai ir išsamiai. Kad išsisklaidytų visos abejonės! Kviečiame registruotis į konsultaciją Dantų tiesinimo centre, įsikūrusiame arčiausiai Jūsų namų.

Pradėti