Laikas

Laikas

Laikas – vertiname Jūsų laiką. Kartu su partneriais garantuojame, kad Jūsų gydymas vyks laikantis numatytų terminų. Operatyvumą užtikrina mūsų naudojamos skaitmeninės technologijos, leidžiančios 100 proc. tikslumu numatyti dantų judesius ir visą gydymo procesą.

Kaina

Kaina

Kaina – jokių paslėptų mokesčių. Pažadame, kad gydymo kaina nekis nuo tos, kurią išgirsite pirmąją dieną prieš pradedant dantų tiesinimą.

Rezultatas

Rezultatas

Rezultatas – pažadame pasiekti užsibrėžtus rezultatus, kuriems neprireiks papildomų laiko ir finansinių išteklių.

Gydymo planas

Gydymo planas

Gydymo planas – nuo gydymo plano priklauso tolesnė sėkmė. Būtent todėl įsipareigojame, kad planavimą atliks aukščiausio lygio profesionalai: profesoriai ir visoje Lietuvoje bei už jos ribų įvertinti gydytojai ortodontai.

Aiškumas

Aiškumas

Aiškumas – pacientų pasitikėjimas ir bendradarbiavimas – mūsų prioritetas, todėl daug laiko skiriame išsamiai konsultacijai, gydymo plano bei eigos pristatymui ir atsakome į visus Jūsų klausimus.

Mūsų pažadas Jums – užtikrintumas jau nuo pirmo vizito!

Turite aiškų įsivaizdavimą, kaip turėtų atrodyti Jūsų ortodontinis gydymas? Puiku! Reiklūs pacientai ir aukštos kartelės mūsų negąsdina. Esame pasiruošę suteikti aukščiausios klasės ortodontinį gydymą ir pelnyti Jūsų pasitikėjimą.

Pradėti