Nematomos dantų tiesinimo kapos

Breketai išties veiksmingas, tačiau šypsenos nepuošiantis sprendimas. Neleiskite, kad tai sulaikytų Jus nuo gydymo! Siūlome geresnę breketų alternatyvą: skaidrias ortodontines kapas, kurios yra visiškai nematomos! Jų dėka pavyks išspręsti kamuojančias sąkandžio ar dantų padėties problemas.

Unikalus kapų dizainas užtikrina, kad dantys nuolat būtų veikiami švelniai, tačiau efektyviai. Kompiuteriniu būdu tiksliai suplanuojami kiekvieno danties judesiai garantuoja saugų, tikslų ir efektyvų gydymą.

Dantų tiesinimo kapos yra nepastebimos, nešiojant jas, geriau prognozuojami gydymo rezultatai, o pats ortodontinis gydymas trunka trumpiau!

Turime gerų žinių: nešiojant kapas, dantų priežiūra bus įprasta ir visai nekomplikuota. Kitaip nei breketus, kapas galite nusiimti: valgykite ir valykite dantis taip, kaip esate įpratę!

Gydymas efektyvus tada, kai kapos nešiojamos 22-24 val. per parą. Tai tikrai nebus sunku – kapos nekelia fizinio diskomforto ir yra visai nepastebimos!

Šiuolaikinės technologijos gali viską. Tai, kas prieš kelis metus atrodė neįmanoma, šiandien – pasiekiama ranka. Sudėtingiems atvejams idealiai tinka „Ordoline“ kapų Complete metodas. Jis įveikia įvairias anomalijas: kryžminį, distalinį, atvirą sąkandį ir kitas sudėtingas problemas.

Gydymo trukmė labai priklauso nuo problemos dydžio ir paciento motyvacijos. Jeigu dantų tiesinimo kapos nešiojamos 24-22 val. per parą, gydymas trunka tiek, kiek suplanuota. Vidutinė kapų nešiojimo trukmė 18 mėnesių, tačiau nedidelėms korekcijoms užtenka vos kelių mėnesių, o didesnėms gali prireikti ir poros metų.

Kiek truks Jūsų dantų ortodontinis gydymas, sužinosite pasikonsultavę su savo ortodontu.

Taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Renkantis breketų sistemą, bus reikalingi kasmėnesiniai vizitai pas gydytoją, kurių metu breketai paveržiami. Už kiekvieną tokį vizitą tenka mokėti atskirai. Negana to, breketams taikomas uždėjimo ir nuėmimo mokestis. Tai reiškia, kad galutinė gydymo breketais kaina gali būti net aukštesnė nei gydymas ortodontinėmis kapomis!

Dantų tiesinimas breketais

Dantų plokštelės efektyviai atlieka nedideles ir vidutines sąkandžio, dantų padėties korekcijas, tačiau jos tinka tik jaunesnio amžiaus pacientams, kurių žandikauliai – vis dar augimo stadijoje. Tuo tarpu dantų breketai sėkmingai išsprendžia net itin sudėtingas ortodontines anomalijas bet kokio amžiaus pacientams.

Breketai ekonomiškas ir tikrai veiksmingas dantų tiesinimo būdas: visam laikui išspręsite net itin sudėtingas ortodontines problemas ir galėsite džiaugtis simetriška, harmoninga šypsena.

Labiausiai pastebimas breketų trūkumas – jų išvaizda. Į akis krentantys, iš tolo matomi breketai verčia kompleksuoti dėl prastos estetikos. Be to, nešiojant breketus kurį laiką jaučiamas maudimas, fizinis diskomfortas, gali nukentėti burnos higiena.

Viskas priklauso nuo individualios situacijos, todėl tikslų breketų dėvėjimo laiką numatys Jūsų ortodontas. Vis dėlto, vidutinė breketų nešiojimo trukmė 18-24 mėnesiai.

Gydymas breketais nėra labai skausmingas, tačiau pirmomis savaitėmis gali būti jaučiamas maudimas, diskomfortas, gleivinės dirginimas. Pavyzdžiui, ortodontiniu vašku. Po kurio laiko prie breketų priprantama ir skausmo jie nebekelia.

Breketai – neišimamas ortodontinis aparatas, keliantis iššūkį tiek valgymo, tiek dantų priežiūros rutinai. Aplink breketus kaupiasi dantų apnašas, gerokai pasunkėja priėjimas prie dantų paviršių, sunku naudoti tarpdančių siūlą.

Kruopščiai valantis dantis ir atsižvelgiant į ortodonto pastabas, bėdų išvengti pavyks: rekomenduojame naudoti ne tik įprastą, bet ir vieno danties šepetėlį. Tarpdančius efektyviai išvalysite pasitelkę tarpdančių šepetėlį ar specialų ortodontinį dantų siūlą. Nepamirškite burnos skalavimo skysčio. Taip pat verta įsigyti specialų „dažantį“ skystį ar tabletes, kurie parodo nenuvalytas apnašas ir taip gerina valymo kokybę.