Kamilė K.

–Ką grožis reiškia būtent tau?

–Manau, kad grožis nėra nuobodus, vientisas, monotoniškas. Tikriausiai kiekvienam jis reiškia skirtingus dalykus. Man tai – pats tiksliausias įkvėpimo šaltinis, todėl ieškau jo visur: savyje, aplinkiniuose žmonėse, gamtoje.

Matydama vis skirtingas grožio formas pasisemiu patirties, kurią panaudoju tiek kasdienybėje, tiek darbe. Esu užtikrinta: supantis grožis suteikia man jėgų gyventi!

–Netaisyklingą sąkandį iki šiol turi turi dauguma lietuvių. Ką žmogaus gyvenime keičia taisyklinga šypsena?

–Esu už tai, kad jei yra galimybė atsisveikinti su kompleksais, būtina ja pasinaudoti. Jeigu žmogus išgyvena dėl savo dantų, suteikta nauja, harmoninga šypsena išlaisvina. Pasikeičia esminiai dalykai: atsiranda pasitikėjimas savimi, išnyksta vidiniai kompleksai. Ne tik daugiau šypsomės, bet tuo pozityvumu ir gerumu noriai dalinamės su kitais!

Ką tau reiškia grožis?

–Jis lydi mane visur. Tiek darbe, tiek kasdienybėje. Tiesa, išorės grožis be turtingo vidinio pasaulio man neegzistuoja. Todėl jei grožį reikėtų apibūdinti vienu žodžiu, tai neabejotinai būtų harmonija. Kiekvienas ją supranta savaip.

Be kokių 3 savybių neįsivaizduoji šypsenos?

–Šypsena neatsiejama nuo nuoširdumo, gebėjimo šypsotis akimis, ir žinoma – baltų, taisyklingų dantų.

Registracija

Išvaizda – dar ne viskas

Estetika merginą supa net dviejose širdžiai artimose veiklose: visažistės kelyje ir modelio karjeroje. Visgi Kamilė įsitikinusi, kad pasirinkus šį kelią vien dailaus veidelio neužteks. „Gal nuskambės neįprastai, bet būtent dirbdama fotomodeliu pajutau, kokia mūsų išvaizdai svarbi vidinė būsena. Jeigu kamuoja sunkios mintys, prasta nuotaika, jas išduoda mūsų veidas. Tuo tarpu, kai žmogaus vidinis pasaulis – pozityvus, gerąsias emocijas ištransliuoja plati, atvira šypsena“.

Jauna mergina grožį įžvelgti stengiasi visur. „Man jis neapsiriboja žmogaus išvaizda. Tai – mus supranti aplinka ir pats Gyvenimas. Jeigu savo kasdienybėje gebame pastebėti grožio apraiškas, patys tampame laimingesni, pozityvesni“- pastebi Kamilė.

Ko reikia svajonių šypsenai?

Pašnekovė užsimena: kad ir ką beveiktume, laimės receptui būtina akį traukianti šypsena. „Svarbiausia, kad ji būtų nesuvaidinta. Tik tada šypsena atspindi pačias geriausias mūsų emocijas ir išgyvenimus. Mano manymu, tai – pati autentiškiausia estetikos išraiška“. Paklausta, kokios savybės būtinos dailiai šypsenai, mergina nesutrinka. „Tikrumas, gebėjimas šypsotis ir akimis, ir žinoma – tiesūs, balti dantys“.

Tik... ką daryti tiems, kurių gamta taisyklingais dantimis neapdovanojo? Juk ortodontinis gydymas iš tolo pastebimais metaliniais breketais ne vieną atitolina nuo gydymo.

Turime gerą žinią: atsisakyti savo svajonės tikrai nereikia! Šiuolaikinė ortodontija siūlo ne mažiau veiksmingą breketų alternatyvą – nematomas dantų tiesinimo kapas. Kamilė teigia, kad šį metodą rekomenduotų net savo artimiesiems. „Dantų tiesinimo kapos yra plonytės, permatomos ir nepastebimos. Jų estetika ir veiksmingumu įsitikinau savo akimis: pridėjus prie dantų, kapų absoliučiai nesimato. Tai – žiauriai geras sprendimas siekiantiems veido harmonijos ir gražių dantų!“- šypsosi pašnekovė.

Svajoji apie tokią šypseną?

Registracija